PRZEDSZKOLE NR 52 WE WROCŁAWIU UL. ŁĄCZNOŚCI 5-7

V  Edycji Międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego

„ INWAZJA  MOTYLI”

CELE KONKURSU:

1.     Stworzenie możliwości prezentacji prac dzieciom uzdolnionym plastycznie.

2.     Inspirowanie do pracy twórczej i rozwijania wyobraźni.

3.     Rozwijanie aktywności twórczej poprzez ekspresję plastyczną.

4.     Poszerzanie wiedzy przyrodniczej.

5.     Integrowanie placówek oświatowych w środowisku lokalnym.

REGULAMIN KONKURSU:

1.     W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku 3- 6 lat, praca indywidualna jednego dziecka pod kierunkiem jednego nauczyciela (nie bierzemy pod uwagę prac zbiorowych)

2.     Format wykonanej pracy: dowolny, praca płaska lub przestrzenna. Technika: dowolna.

3.     Do pracy należy dołączyć - na osobnej kartce krótki wierszyk lub rymowankę zgodnie

z tematem.

4. Każda praca powinna zawierać metryczkę wykonaną na komputerze, zawierającą:

- imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka

- nazwę i dokładny adres placówki, numer telefonu, e- mail

- imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego została wykonana praca.

5. Metryczkę należy umieścić z przodu pracy w widocznym miejscu.

6.  Prace należy dostarczyć do dnia 28.05.2019 r.  na adres Przedszkola nr 52 - osobiście,

w godzinach 7.00-16.30 do grupy II lub nadesłać pocztą na poniższy adres:

ul. Łączności 5-7 Wrocław

53-300 Wrocław Grupa 2

7.   Każde dziecko i nauczyciel biorący udział w konkursie otrzymają dyplom uczestnictwa.

8.   Autorzy 5 najciekawszych prac otrzymają dyplomy i upominki.

9.  Wyniki konkursu i termin odebrania dyplomów zostaną przekazane drogą mailową do dnia

10.06.2019 r.

10. Do pracy należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

11. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zatrzymania oraz publikacji prac,

nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z uznaniem warunków regulaminu.

12. W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości  prosimy o kontakt mailowy:

edytakedzierska@onet.pl

ŻYCZYMY TWÓRCZYCH POMYSŁÓW I SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU  :)

Organizatorzy: Edyta Kędzierska, Ewa Domagała,Iwona Błażków

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty linie gify

Znalezione obrazy dla zapytania rowerowy maj

Nasze przedszkole bierze udział w akcji „Rowerowy Maj”. Kampania ma na celu promocję zdrowego trybu życia i aktywnych podróży do przedszkola, promocję bezpiecznej jazdy rowerem, wspólną zabawę i rywalizację fair play.

Zasady Kampanii:

·        W ramach Kampanii liczone będą aktywne podróże do szkoły lub przedszkola odbyte od dnia 6 maja do dnia 31 maja.

·        Za aktywne podróże uznaje się przejazdy rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, itp., a także w przypadku dalszych odległości podróże komunikacją miejską lub samochodem łączone z aktywnymi podróżami na ostatnim odcinku, którego długość nie powinna być krótsza niż 200 m.

·        Rejestracja aktywnych podróży prowadzona będzie każdego dnia Kampanii poprzez odnotowanie przejazdu przy nazwisku dziecka w klasowym dzienniku rowerowym .

·        Za każdy przejazd uczestnik otrzymuje dwie naklejki: kwadratową do przyklejenia w książeczce rowerowej i okrągłą do przyklejenia na plakat klasowy.

·        Kampania zakłada rywalizację w formie zabawy na trzech poziomach: indywidualnym, klasowym oraz w grupie uczestniczących w Kampanii placówek. Każdy z aktywnych uczestników otrzymuje nagrody indywidualne. Najbardziej aktywne grupy vouchery do centrów kultury, sportu i rekreacji. Najlepsze 3 placówki we Wrocławiu otrzymają nagrody pieniężne (od 2,5 tys. zł do 10 tys. zł)

·        Udział w akcji należy potwierdzić zgodą rodzica/opiekuna prawnego.

Szczegóły i aktualne wyniki wszystkich placówek można śledzić na stronie www.rowerowymaj.eu/wroclaw

Serdecznie zapraszam
Iwona Błażków

Koordynator akcji

Znalezione obrazy dla zapytania rowerowy maj

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty linie gify

Sprawozdanie z akcji „Paczka dla Rodaka”

W dniach 25.03 – 4.04 w naszym przedszkolu miała miejsce zbiórka darów w ramach akcji charytatywnej „Wielkanocna paczka dla Rodaka ze Lwowa”. Zebrane dary zostały przekazane podopiecznym Domowego Hospicjum przy Katedrze Lwowskiej, podopiecznym Domu Miłosierdzia w Brzuchowicach pod Lwowem oraz potrzebującym rodzinom ze Lwowa i innych miejscowości.

Zebrane dary – żywność:
- kasza – 2,4 kg
- ryż – 1,8 kg
- makaron – 5 kg
- mąka – 2 kg
- cukier – 3 kg
- konserwy mięsne i warzywne – 11 puszek
- pasztety – 6 opakowań
- kawa – 6 opakowań
- czekolada – 6 tabliczek
- herbata – 6 opakowań
- musli i płatki zbożowe – 2 kg
- pieczywo chrupkie – 2 opakowania
- słodycze: trufle, ptasie mleczko, ciastka, herbatniki, rodzynki

Zebrane dary – środki czystości:
- patyczki higieniczne – 2 opakowania
- pasta do zębów – 4 szt.
- dezodorant – 1 szt.
- krem nawilżający – 2 szt.
- środek czyszczący – 3 szt.
- płyn do naczyń – 3 szt.
- mydło – 6 szt.
- płyn do prania – 1 szt.
- płyn do kąpieli – 1 szt.
- szampon – 1 szt.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!
Iwona Błażków
Koordynator akcji