SPRAWOZDANIE Z KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Mój ulubiony wiersz Jana Brzechwy- literaccy bohaterowie z wybranego utworu”

W dniach 23.04.2018-14.05.2018 w naszym przedszkolu trwał konkurs plastyczny pt.: „Mój ulubiony wiersz Jana Brzechwy- literaccy bohaterowie z wybranego utworu”. Celem konkursu było poznawanie utworów Jana Brzechwy, zaangażowanie rodziców w działania prowadzone w przedszkolu oraz rozwój kreatywności i umiejętności plastycznych dzieci.

W konkursie wzięło udział 28 osób:

Gr.1 – 3 osoby

Gr.2 - 7 osób

Gr.3 - 8 osób

Gr.4 - 6 osób

Gr.5 - 4 osoby

W
wyniku głosowania przedszkolaków oraz pracowników, wyłoniono zwycięzców konkursu:

I miejsce: Helena G. z grupy IV

II miejsce: Julian K. z grupy I

III miejsce: Magdalena K. z grupy II

Wyróżnienia:

Asia D. z grupy IV

Zofia J. z grupy II

Nagrody oraz dyplomy zostały wręczone dzieciom dnia 17 maja 2018 roku podczas obchodów Dnia Książki. Wszystkie prace można już podziwiać na wystawie w holu przedszkola (wejście od małego podwórka).

Dziękujemy serdecznie za tak liczne zaangażowanie i poświęcony czas. Wszystkie prace były piękne i bardzo różnorodne. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy: Jolanta Gągorowska, Ewa Kusza, Martyna Kazieczko

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty linie gify

AKCJA CHARYTATYWNA WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK 2018

Informujemy, że w naszym przedszkolu rozpoczyna się akcja zbiórki książek. Akcja trwa od 23 kwietnia do 25 maja 2018 r i odbywa się w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i Trójmiasto, Katowice, Łódź. Objęta została patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Praw Pacjenta oraz Prezydentów Zaczytanych miast.

Celem akcji jest zbiórka książek dla placówek medycznych, w których będą tworzone kolejne Zaczytane Biblioteki. Zbieramy książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Powinny być one w dobrym stanie, wydane po roku 2000. Książki prosimy składać do kartonów wystawionych w obu szatniach przedszkola.

Dziękujemy za wsparcie
koordynatorzy działań czytelniczych w przedszkolu

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty linie gify