Przedstawienie pt. ,,Kopciuszek”

W poniedziałek 21 października dzieci czteroletnie z grup 1 i 2 oraz dzieci z grup 3,4,5 mają możliwość pójścia na przedstawienie pt. Kopciuszek do 4  regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu na godzinę 11.00. Spektakl jest bezpłatny. Wszystkich chętnych rodziców prosimy o wypełnienie zgód.

Zabawy z klockami Linden

Dnia 29.10.2019 roku (wtorek) grupa 4 i 5 będzie uczestniczyć w bezpłatnym pokazie zabaw z klockami Linden. Zabawy odbędą się:
Grupa 5- godzina 11.00-11.30
Grupa 4 - godzina 11.30-12.00

Zabawy dotyczą tylko dzieci najstarszych.

Warsztaty ekologiczne

W środę tj. 16.10.2019 roku odbędą się warsztaty ekologiczne we wszystkich grupach wiekowych. Jako przedszkole dostaliśmy dofinansowanie z Departamentu Zrównoważonego Rozwoju. Projekt ekologiczny opracowała P. Katarzyna Gancarska.

1.     Grupy 1 i 2 - warsztaty  „ Mydełka” 18 zł od dziecka (dofinansowanie 900 zł) - nic dzieci nie dopłacają.

2.     Grupy 3, 4 i 5 - warsztaty "Las w słoiku"  29 zł od dziecka (dofinansowanie 1000 zł) - na grupę wychodzi po 333 zł i tutaj muszą dzieci dopłacić ze składek Rady Rodziców. Jaka to będzie kwota to już zależy od ilości dzieci w danym dniu.

Warsztaty trwają około 45 minut, odbędą się w sali rytmicznej. Materiał do przeprowadzenia warsztatów będzie dostarczony przez firmę prowadzącą.

Warsztaty w Muzeum Pana Tadeusza - grupa I i II

Dnia 25.10.19 (piątek) o godz.10.15 grupa I i II weźmie udział w warsztatach dla najmłodszych w Muzeum Pana Tadeusza. Wyjazd z przedszkola autokarem ok. godz.9.45 powrót ok. godz.12.00.Zgody na wycieczkę będą wydawane przez nauczycieli w poszczególnych grupach.

Przerwa statutowa

W roku 2020 przedszkole będzie zamknięte w miesiącu sierpniu ( tzw. przerwa statutowa ). Wspólnie z Radą Rodziców ustaliliśmy, że przedszkole będzie zamykane naprzemiennie (co roku inny miesiąc).

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty linie gify

Link do codziennej kontroli jakości powietrza we Wrocławiu

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Płatności

Opłaty za przedszkole prosimy wnosić
na niżej podany numer konta
do 15 dnia każdego miesiąca.
Aktualny numer konta przedszkola:

Statut przedszkola od 01.09.2019

Zasady przetwarzania danych osobowych w związku ze złożeniem pisma

Zasady przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzeniem bieżącej korespondencji elektronicznej

Zasady przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją i zatrudnieniem

Zasady przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją dziecka

List Kuratora

W celu pobrania dokumentów proszę się zalogować.
Hasło: