Sprawozdanie z konkursu wewnątrzprzedszkolnego
,,DYNIOWE STWORKI”

W dniach 2.10.2018-11.10.2018 w naszym przedszkolu trwał konkurs plastyczno-techniczny pt.: ,,Dyniowe Stworki”  na najciekawszą rzeźbę z dyni.

Celem konkursu było zachęcanie rodziców i dziadków do włączania się w działania przedszkola, wspieranie wartości rodzinnych, pobudzanie wyobraźni oraz aktywności artystycznej, wspieranie umiejętności manipulacyjnych dziecka, a także popularyzacja dyni i jej walorów żywieniowych.

W konkursie wzięło udział 82 dzieci:

Grupa I   - 15 dzieci

Grupa II -  14 dzieci

Grupa III - 11 dzieci

Grupa IV - 21 dzieci

Grupa  V-  21 dzieci

W wyniku głosowania przedszkolaków oraz pracowników, wyłoniono zwycięzców konkursu:

I miejsce:. Fabian D. z grupy III

II miejsce:. Ewa L. z grupy III

III miejsce:. Tomasz Ch. z grupy II

Wyróżnienia:

Letycja G. z grupy IV

Jan H. z grupy IV

Nagrody oraz dyplomy zostały wręczone dzieciom dnia 15 października 2018 roku podczas obchodów Dnia Dyni. Wszystkie prace można podziwiać na podwórku przedszkolnym.

Dziękujemy serdecznie za tak liczne zaangażowanie i poświęcony czas. Wszystkie prace były piękne i bardzo różnorodne. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy: Martyna Kazieczko, Katarzyna Gancarska

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty linie gify