PRZERWA WAKACYJNA

Na podstawie arkusza organizacyjnego zatwierdzonego przez Organ Prowadzący (Gmina Wrocław) i Organ Nadzorujący (Kuratorium Oświaty we Wrocławiu) Przedszkole Nr 52 w roku szkolnym 2018/2019 ma przerwę wakacyjną w miesiącu lipcu (przedszkole w tym miesiącu jest nieczynne). Przedszkole pełni dyżur w miesiącu sierpniu.

Prosimy o wzięcie pod uwagę tej informacji planując urlopy wypoczynkowe.

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty linie gify

Wyjścia w ramach Szkoły w Mieście (grupy III, IV, V)

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że i w tym roku szkolnym dzieci z naszego przedszkola wezmą udział w zajęciach organizowanych w ramach programu Szkoła w mieście.

Grupy III, IV i V będą uczestniczyły w trzech spotkaniach Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej i Społecznej Kino Szkoła organizowanych przez Odra-Film/Dolnośląskie Centrum Filmowe przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu.

Każde spotkanie będzie składało się z zabawy edukacyjnej (m.in. rebusy, zagadki, animacje) i bloku filmowego (3 tytuły).

Koszt uczestnictwa w zajęciach pokryje całkowicie Gmina Wrocław. Kwota dofinansowania, jaką otrzymaliśmy na okres IX-XII to 2500 zł.

6 listopada w godzinach 10.00-11.00 dzieci wezmą udział w spotkaniu pt. ,,MAŁY PATRIOTA", w skład którego wejdą filmy:

Polskie symbole narodowe, reż. Justyna i Marcin Marcińscy, Polska 2012, 6 min. 42 sek.

Maszeruje wojsko (seria „Zabawy Bolka i Lolka”), reż. Wacław Wajzer, Polska 1975, 8 min. 53 sek.

Warszawska Syrenka (seria „Baśnie i Bajki Polskie”), reż. Paweł Czarzasty, Polska 2016, 13 min.

15 listopada w godzinach 11:00-12:00 odbędzie się spotkanie pt.: CO TO ZNACZY ,,BYĆ GRZECZNYM"?, w ramach którego obejrzymy filmy:

Agatka i kurz (seria ,,Agatka", reż. Wojciech Wojtkowski, Polska 2015, 10 min.

Lodowa góra (seria ,,Baśnie i Bajki polskie"), reż. Robert Turło, Polska 2013, 13 min.

Kłamstewko (seria ,,Rodzina Treflików"), reż. Michał Skrobecki, Polska 2017, 8 min 30 sek.

Data grudniowego spotkania pt. TRUDNE CHWILE W ŻYCIU RODZINY - TO NIE KONIEC ŚWIATA! zostanie ustalony wkrótce.

Niebawem wraz z kartami wycieczki otrzymacie Państwo zgodę na rozpowszechnianie wizerunku dzieci przez DCF. Prosimy o terminowe wypełnienie dokumentów i oddanie ich wychowawczyniom.

WARSZTATY W CENTRUM POZNAWCZYM

Grupy najstarsze tj. IV i V wezmą udział w warsztatach w Centrum Poznawczym Hali Stulecia w następujących terminach:

03.10.2018 r.  "Zrób to sam"

I grupa - 11:50

II grupa - 12:05

22.11.2018 r. "Budujemy zoo"

I grupa - 9:55

II grupa - 10:10

07.12.2018 r.  "Lecimy w kosmos"

I grupa - 9:55

II grupa - 10:10

Czas trwania zajęć: 90 minut

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty linie gify

Link do codziennej kontroli jakości powietrza we Wrocławiu

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Płatności

Opłaty za przedszkole prosimy wnosić
na niżej podany numer konta
do 15 dnia każdego miesiąca.
Aktualny numer konta przedszkola:

Statut przedszkola od 01.05.2018

Zasady przetwarzania danych osobowych w związku ze złożeniem pisma

Zasady przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzeniem bieżącej korespondencji elektronicznej

Zasady przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją i zatrudnieniem

Zasady przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją dziecka

W celu pobrania dokumentów proszę się zalogować.
Hasło: